KLASA 4a
WYCHOWAWCA: p. IZABELA KUKUŁKA

Banaszkiewicz Jakub
Boczkowska Maja
Borowska Katarzyna
Drzał Patrycja
Gileta Pola
Janiszewski Dawid
Kida Katarzyna
Kokot Michał
Kontny Nicole
Kowalczyk Kaja
Mikołajczyk Alicja
Niedbalski Nikodem
Paduch Weronika
Parzych Jakub
Reformat Adam
Rozmus Julia
Różańska Amelia
Siwiec Igor
Siwiec Kacper
Słodzińska Oliwia
Szostek Maja
Walentas Oliwia
Wojdyła Rafał
Ziobro Bartosz

KLASA 4b
WYCHOWAWCA: p. JUSTYNA SIKORA

Adamska Jagoda
Baranowska Oliwia
Bębeniec Oliwia
Borsuk Magdalena
Góra Wiktoria
Gruszka Dominik
Ilczuk Oliwia
Iwaniec Milan
Kamiński Paweł
Machowska Oliwia
Mlottek Kacper
Nowak Kinga
Olejniczak Juliusz
Oroń Wiktoria
Pelesz Michał
Piętka Aleksandra
Rogowska Klaudia
Rogowska Marta
Samko Emilia
Skotnicki Damian
Skowroński Kacper
Strzemecki Szymon
Zeszutek Julia


KLASA 5a

WYCHOWAWCA: p. ELŻBIETA RYBCZYŃSKA
1. CIOS KAROLINA
2.DOMORADZKA MAJA
3. DUBEL JAKUB
4. DŹWIGAJ AMELIA
5. FILIPEK KAROLINA
6. FRĄCZEK DAWID
7. GARBOLIŃSKA MARIKA
8. GERULA SZYMON
9. GRABOWSKA MARTYNA
10. GRZESIUK MAGDA
11. JABŁOŃSKA OLIWIA
12. JAGODZIŃSKA OLIWIA
13. KUPICZ ZUZANNA
14. LEWANDOWSKA MAJA
15. MATUŁA PIOTR
16. MIELNICZEK OLIWIA
17. OKRĘGLICKA NIKOLA
18. PADUCH WIKTORIA
19. WIKTORIA CZARNECKA
20. PODGÓRSKI MATEUSZ
21. REFORMAT ALEKSANDRA
22. ROSIAK KUBA
24. SŁYCHAN JULIA
25. SOKÓŁ KORNELIA
26. STEC KACPER
27. SZYMELA NORBERT
28. WOSAK OLIWER
29. ZADURA OLIWIER

KLASA 6a
WYCHOWAWCA: p. KAROLINA BUCZKOWSKA
1. BALOWSKA AMELIA
2. BARAN KINGA
3. BARSZCZ DAMIAN
4. BEREZOWSKA JULIA
5. BEREZOWSKI JAKUB
7. DOMAGAŁA NATAN
8. DRZAŁ NATALIA
9. DYMARSKI FILIP
11. JURASZEK EMILIA
12. KUBINEK KRYSTIAN
13. ŁAWNICZAK HANNA
14. MOKRZYCKI JAKUB
15. PIĄTEK JULIA
16. PÓŁCHŁOPEK NATALIA
17. SERWIŃSKA MARIA
18. SKRZYPKOWIAK KLAUDIA
19. SZACHNIEWICZ BARTOSZ
20. TRATOWSKA MAGDALENA

KLASA 6b

WYCHOWAWCA: p. MAGDALENA SUCHOMSKA
1. BURACZYŃSKI KONRAD
2. DOMEK SEBASTIAN
3. FILIPKOWSKA ALICJA
4. HORODYSKA WIKTORIA
5. JARZYŃSKI MATEUSZ
6. KAZIMIRSKI PAWEŁ
7. KOKOT JAKUB
8. KOWALCZYK MAJA
9. KWIATKOWSKA MARTYNA
10. KWIT OSKAR
11. MICHALEWSKI KACPER
12. MNISZEK MIŁOSZ
13. PAWLAK KAMIL
14. PILCH JULIAN
15. PISKOROWSKI DAWID
16. PURWIN ALEKSANDRA
17. WĘGRZYNOWSKI MAKSYMILIAN
18. WILCZYŃSKI KEWIN
19. WILIŃSKI MIŁOSZ
20. WILIŃSKI TOMASZ
21. WOŹNIAK NIKOLA

KLASA 7a
WYCHOWAWCA: p. DOROTA SATORA
ADAMSKI MIESZKO
BENEDYK RAFAŁ
BOŻEK WIKTOR
CENDROWSKA ANDŻELIKA
CHOJNACKI KRZYSZTOF
DRANOWSKA LAURA
DUMICZ PAWEŁ
FERRARIUS ADRIAN
KALIŃSKA ALEKSANDRA
KŁAPIŃSKI DANIEL
ŁĄPIEŚ MAJA
GÓROWSKI PIOTR
PSUTA ALEKSANDRA
ROZMUS JAKUB
RYBOTYCKA MARTA
SAPIJASZKA MATEUSZ
SKARBIŃSKI KSAWIER
SŁOWIK MARCEL
SOKÓŁ KLAUDIA
STEC JULIA
SZYMAŃSKA OLIWIA
WYLEGAŁA KAROLINA

KLASA 7b
WYCHOWAWCA: p. ROBERT ZESZUT
DEREŃ BARTOSZ
DYMIŃSKA OLIWIA
DYMIŃSKA ŻANETA
FOLWARCZNY OSKAR
JASTRZĘBSKI PIOTR
KAMIŃSKI ŁUKASZ
KASJANIK NATALIA
MRÓZ WIKTORIA
NOWAK PATRYK
PERCZYŃSKI ŁUKASZ
PŁOTKA KACPER
RAWA DOMINIKA
SKRZYPIŃSKA MAJA
WILCZYŃSKI KACPER
ZAWADA KAROL
RUDZIŃSKA ALEKSANDRA
SIKORSKA PATRYCJA
PTASZYŃSKA PAULINA
ŚLIWA JULIA
ORŁOWSKA JULIA

logo 30 minut

facebook

Powiększ czcionkę

A- A A+

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com