Witamy na oficjalnej stronie internetowej
Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 6
im. Aleksandra Kamińskiego w Wałbrzychu.

Znajdziesz tutaj informacje o szkole, uczniach, nauczycielach i innych aspektach naszej działalności. Poznasz dotychczasowe działania oraz plany na przyszłość. W dziale Galerie możesz zapoznać się ze zdjęciami i filmami ilustrującymi życie Naszej Szkoły. A rodzice znajdą ważne informacje pod pozycją Dla rodziców.

W Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia następujący uczniowie otrzymali tytuł EKSPERTA: Grzeszak Antoni, Skiba Patryk, Buraczyński Konrad, Domoradzka Maja, Dymarski Filip, Dźwigaj Amelia, Filipek Karolina, Gerula Szymon, Grabowska Martyna, Kamiński Łukasz, Kokot Jakub, Kupicz Zuzanna, Marta Rybotycka, Matuła Piotr, Michalewski Kacper, Mielniczek Oliwia, Purwin Aleksandra, Reformat Adam, Samko Emilia, Siwiec Igor, Skowroński Kacper, Słychan Julia, Sokół Klaudia, Stec Kacper, Stypuła Amelia, Węgrzyn Adrian. Gratulujemy.

logo 30 minut

facebook

Powiększ czcionkę

A- A A+

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com