W Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia następujący uczniowie otrzymali tytuł EKSPERTA: Grzeszak Antoni, Skiba Patryk, Buraczyński Konrad, Domoradzka Maja, Dymarski Filip, Dźwigaj Amelia, Filipek Karolina, Gerula Szymon, Grabowska Martyna, Kamiński Łukasz, Kokot Jakub, Kupicz Zuzanna, Marta Rybotycka, Matuła Piotr, Michalewski Kacper, Mielniczek Oliwia, Purwin Aleksandra, Reformat Adam, Samko Emilia, Siwiec Igor, Skowroński Kacper, Słychan Julia, Sokół Klaudia, Stec Kacper, Stypuła Amelia, Węgrzyn Adrian. Gratulujemy.