Witamy na oficjalnej stronie internetowej
Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 6
im. Aleksandra Kamińskiego w Wałbrzychu.

Znajdziesz tutaj informacje o szkole, uczniach, nauczycielach i innych aspektach naszej działalności. Poznasz dotychczasowe działania oraz plany na przyszłość. W dziale Galerie możesz zapoznać się ze zdjęciami i filmami ilustrującymi życie Naszej Szkoły. A rodzice znajdą ważne informacje pod pozycją Dla rodziców.

W Sztafetowych Biegach Przełajowych nasza reprezentacja dziewcząt zajęła III miejsce. Zawodniczki wystąpiły w następującym składzie: Maja Domoradzka, Alicja Filipkowska, Wiktoria Horodyska, Aleksandra Purwin, Wiktoria Paduch, Julia Piątek, Natalia Półchłopek, Wiktoria Ślęzak, Wiktoria Czarnecka, Klaudia Skrzypkowiak, Julia Słychan. Opiekunem był p. Marek Henczka. Gratulacje.

logo 30 minut

facebook

Powiększ czcionkę

A- A A+

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com