Witamy na oficjalnej stronie internetowej
Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 6
im. Aleksandra Kamińskiego w Wałbrzychu.

Znajdziesz tutaj informacje o szkole, uczniach, nauczycielach i innych aspektach naszej działalności. Poznasz dotychczasowe działania oraz plany na przyszłość. W dziale Galerie możesz zapoznać się ze zdjęciami i filmami ilustrującymi życie Naszej Szkoły. A rodzice znajdą ważne informacje pod pozycją Dla rodziców.

W środę 27 września br., w naszej szkole odbył się spektakl pt: „Kiedy mój tata zmienił się w krzak”. Przedstawiał on historią o wojnie i uchodźstwie, widzianą przez kilkuletnią dziewczynę o imieniu Tody. Historia dziewczynki to opowieść o domu, wyobraźni, wspomnieniach, babci i listach od ojca, który zmienił się w krzak. Podróż opowiadana przez Todę jest zapisem tego, jak dziewczynka widzi świat, który w obliczu stawianych przez nią podstawowych pytań, wydaje się być jeszcze bardziej absurdalny i pozbawiony logiki. Przedstawienie na podstawie książki Mój tata krzak Joke van Leeuwen, tłumaczenie: Jadwiga Jędryas. Reżyseria: Jakub Skrzywanek. Adaptacja i dramaturgia: Klaudia Hartung-Wójciak.

logo 30 minut

facebook

Powiększ czcionkę

A- A A+

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com