W środę 27 września br., w naszej szkole odbył się spektakl pt: „Kiedy mój tata zmienił się w krzak”. Przedstawiał on historią o wojnie i uchodźstwie, widzianą przez kilkuletnią dziewczynę o imieniu Tody. Historia dziewczynki to opowieść o domu, wyobraźni, wspomnieniach, babci i listach od ojca, który zmienił się w krzak. Podróż opowiadana przez Todę jest zapisem tego, jak dziewczynka widzi świat, który w obliczu stawianych przez nią podstawowych pytań, wydaje się być jeszcze bardziej absurdalny i pozbawiony logiki. Przedstawienie na podstawie książki Mój tata krzak Joke van Leeuwen, tłumaczenie: Jadwiga Jędryas. Reżyseria: Jakub Skrzywanek. Adaptacja i dramaturgia: Klaudia Hartung-Wójciak.