Witamy na oficjalnej stronie internetowej
Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 6
im. Aleksandra Kamińskiego w Wałbrzychu.

Znajdziesz tutaj informacje o szkole, uczniach, nauczycielach i innych aspektach naszej działalności. Poznasz dotychczasowe działania oraz plany na przyszłość. W dziale Galerie możesz zapoznać się ze zdjęciami i filmami ilustrującymi życie Naszej Szkoły. A rodzice znajdą ważne informacje pod pozycją Dla rodziców.

W dniu 21 września br., uczestniczyliśmy w Jesiennym Rajdzie Pieszym organizowanym przez naszą szkołę. Przed wymarszem usłyszeliśmy wskazówki od opiekunów dotyczące zasad bezpieczeństwa podczas wycieczek. W jesiennej aurze, przepięknej scenerii pokonaliśmy parę kilometrów trasy. Po dojściu do wyznaczonego miejsca piekliśmy kiełbaski oraz oglądaliśmy piękną panoramę naszej dzielnicy Biały Kamień. Po zakończonym rajdzie wszyscy wrócili do szkoły lekko zmęczeni ale w dobrych humorach. 

logo 30 minut

facebook

Powiększ czcionkę

A- A A+

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com