Szanowni Rodzice, nasza szkoła uczestniczy w akcji VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia organizowanej w dniu 29 września 2017 r. pod hasłem: Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają! Akcja ma na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Uczniowie, którzy w trakcie wakacji zdążyli zapomnieć tabliczkę mnożenia, mają okazję nadrobić te zaległości. Dorośli mogą popisać się przed dziećmi doskonałą znajomością trudnych przypadków mnożenia.
Program:
25-28.09.2017. Przypominamy sobie tabliczkę mnożenia - w domu, w szkole.
29.09.2017. Egzaminy z tabliczki mnożenia:
* Uczeń wybiera los z 5 trudnymi przypadkami mnożenia.
* Jeżeli poda wszystkie poprawne odpowiedzi, zdobywa tytuł
Eksperta Tabliczki Mnożenia (z ang. MT EXPERT).
* W przypadku pomyłki, choćby raz egzamin jest niezdany. Egzamin można powtórzyć po
1 godzinie.
Zapraszamy do aktywnego uczestniczenia w akcji w gronie rodzinnym!
Więcej informacji: www.wmtday.org.

KOMISJA EGZAMINACYJNA BĘDZIE OCZEKIWAĆ NA KANDYDATÓW DO UZYSKANIA TYTUŁU "EKSPERTA TABLICZKI MNOŻENIA" NA KAŻDEJ PRZERWIE W SALI NR 9. Koordynatorem akcji jest p. Artur Rak wraz z pomocą uczniów (asystentów) będziemy przeprowadzać egzaminy.