W czwartek, 14 września br., w szkole odbył się apel dla najmłodszych pod hasłem „Bezpieczna droga do szkoły”. Uczniowie korzystający ze świetlicy szkolnej oraz uczniowie z klas I - III wraz ze swoimi opiekunami przygotowali przedstawienie gdzie zaprezentowali piosenki, wierszyki oraz scenki o tematyce bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Celem było przypomnienie i pogłębienie wiedzy na temat bezpiecznego poruszania się po drogach, właściwym zachowaniu się w publicznych środkach transportu, rozwijanie u uczniów odpowiedzialności za bezpieczeństwo własne i innych oraz wykształcenie świadomej umiejętności radzenia sobie w sytuacjach niebezpiecznych.