Witamy na oficjalnej stronie internetowej
Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 6
im. Aleksandra Kamińskiego w Wałbrzychu.

Znajdziesz tutaj informacje o szkole, uczniach, nauczycielach i innych aspektach naszej działalności. Poznasz dotychczasowe działania oraz plany na przyszłość. W dziale Galerie możesz zapoznać się ze zdjęciami i filmami ilustrującymi życie Naszej Szkoły. A rodzice znajdą ważne informacje pod pozycją Dla rodziców.

W czwartek, 14 września br., w szkole odbył się apel dla najmłodszych pod hasłem „Bezpieczna droga do szkoły”. Uczniowie korzystający ze świetlicy szkolnej oraz uczniowie z klas I - III wraz ze swoimi opiekunami przygotowali przedstawienie gdzie zaprezentowali piosenki, wierszyki oraz scenki o tematyce bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Celem było przypomnienie i pogłębienie wiedzy na temat bezpiecznego poruszania się po drogach, właściwym zachowaniu się w publicznych środkach transportu, rozwijanie u uczniów odpowiedzialności za bezpieczeństwo własne i innych oraz wykształcenie świadomej umiejętności radzenia sobie w sytuacjach niebezpiecznych.

logo 30 minut

facebook

Powiększ czcionkę

A- A A+

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com