Obowiązujące podręczniki;
BEZPŁATNE!!!
podręcznik „Elementarz odkrywców” z wydawnictwa Nowa Era
ćwiczenia z wydawnictwa Nowa Era z dodatkowymi materiałami ćwiczeniowymi
podręcznik i ćwiczenia do języka angielskiego:,, OXFORD EXPLORERS” z wydawnictwa OXFORD

1.  Tornister
2.  2 zeszyty 16 kartkowe w trzykolorową linię
3.  2 zeszyty 16 kartkowe w kratkę
4.  Dzienniczek – zeszyt 32 kartkowy w kratkę , na pierwszej stronie imię i nazwisko dziecka, klasa, tel. kontaktowe.
5.  Piórnik z wyposażeniem (najlepiej jednokomorowy): 2 miękkie ołówki, temperówka, gumka, linijka.
6.  Do szafki w klasie :
-  gruba papierowa teczka z gumką na prace,
- bloki: rysunkowy biały A4, blok techniczny biały i kolorowy A4, duży blok rysunkowy biały format A3
- kolorowy papier (wycinanki);
- nożyczki;
- klej w sztyfcie - 4 sztuki;
- plastelina
- kredki : ołówkowe miękkie z grubą oprawą np. typu Bambino mogą być trójkątne, świecowe, pastele
- farby plakatowe ok. 10 kolorów,
- 2 pędzle (gruby i cienki)
- kubek na wodę;
- podkładki: na śniadanie oraz duża podkładka do malowania i lepienia z plasteliny;
7. Ryza papieru ksero
8. Środki czystości do użytku w klasie: duża paczka chusteczek higienicznych do nosa, ręcznik papierowy, 2 rolki papieru toaletowego.
9. Strój gimnastyczny: biała koszulka, ciemne krótkie spodenki, tenisówki najlepiej na białej gumowej jasnej podeszwie. Wszystko w podpisanym woreczku.
10. Obuwie zmienne do szkoły w woreczku.
Uwaga! Wszystkie rzeczy muszą być podpisane!
2 zdjęcia legitymacyjne
Akt urodzenia lub ksero ( do zwrotu)