Wyprawka dla oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2017/2018
Podręcznik: „Elementarz Sześciolatka” S. Doroszuk wyd. Nowa Era

- 2 miękkie ołówki, temperówka, gumka
- gruba papierowa teczka z gumką na prace,
- bloki: blok techniczny biały i kolorowy A4, duży blok rysunkowy biały format A3
- kolorowy papier (wycinanki);
- nożyczki;
- klej w sztyfcie- 4 sztuki;
- plastelina
- kredki : ołówkowe miękkie z grubą oprawą np. typu Bambino mogą być trójkątne, świecowe, pastele olejne
- farby plakatowe ok. 10 kolorów,
- 2 pędzle (gruby i cienki)
- kubek na wodę;
- podkładka na śniadanie
- ryza papieru ksero
Środki czystości do użytku w klasie: 2 duże paczki chusteczek higienicznych do nosa, ręcznik papierowy, 2 rolki papieru toaletowego.
Strój gimnastyczny: biała koszulka, ciemne krótkie spodenki, tenisówki najlepiej na białej gumowej podeszwie. Wszystko w podpisanym woreczku.
Obuwie zmienne do szkoły w woreczku.
Uwaga - wszystkie rzeczy muszą być podpisane!