Dnia 27 kwietnia br., uczniowie klasy pierwszej reprezentowali nas w konkurencjach gier zespołowych oraz sprawnościowych zorganizowanych przez  AQUA ZDRÓJ Wałbrzych - Centrum Aktywnego Wypoczynku na Hali "Wałbrzyskich Mistrzów". W turnieju udział wzięło 9 szkół, nasza "szóstka" spisała się na medal zdobywając w zaciętej rywalizacji miejsce III. Uczniowie rywalizowali w następujących konkurencjach: sztafeta plażowa, tenisowy bieg, zanieś-przynieś, slalom piłkarski, sztafeta siatkarska, tor przeszkód oraz sztafeta olimpijska. Oprócz wielu sportowych emocji oraz życiowych rekordów, każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal. Celem turnieju było współzawodnictwo, rywalizacja sportowa, a także aktywne spędzanie czasu wolnego przez uczniów klas pierwszych szkół podstawowych. Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy wspaniałej rywalizacji i zajętych miejsc. BRAWO!!!
Skład naszej drużyny: Anna Michalewska, Oskar Lepczyk, Wiktoria Chmiel, Wiktoria Neuman, Maja Garbolińska, Sebastian Kulesza, Kajetan Rogalski, Przemysław Skiba, Tymon Słonina, Paulina Zając, Wiktoria Matczuk, Hubert Ciszyński, Norbert Ciszyński, Lena Kazimirska.
Drużynę do zawodów przygotowała: Pani Ewelina Mordasiewicz i Pani Marzanna Mołczan. GRATULUJEMY!