Witamy na oficjalnej stronie internetowej
Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 6
im. Aleksandra Kamińskiego w Wałbrzychu.

Znajdziesz tutaj informacje o szkole, uczniach, nauczycielach i innych aspektach naszej działalności. Poznasz dotychczasowe działania oraz plany na przyszłość. W dziale Galerie możesz zapoznać się ze zdjęciami i filmami ilustrującymi życie Naszej Szkoły. A rodzice znajdą ważne informacje pod pozycją Dla rodziców.

25 kwietnia w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji obchodów Święta Konstytucji 3 Maja. Jest to bardzo ważny dzień dla każdego Polaka. Jest to data uchwalenia pierwszej w Europie, a drugiej na świecie Konstytucji. Święto to zostało wprowadzone na pamiątkę uchwalenia przez Sejm Wielki Konstytucji 3 Maja w 1791 r. W naszej szkole obchody tego święta były równie uroczyste. Uczniowie klasy VIa pod opieką p. Doroty Satory wystawili piękne przedstawienie. Na początku został odśpiewany hymn państwowy, a następnie rozpoczął się spektakl. Nie zabrakło patriotycznych pieśni, refleksyjnych wierszy. Aktorzy starali się także przybliżyć najważniejsze daty, postacie i wydarzenia z tamtego okresu w dziejach Polski. Na koniec młodych aktorów nagrodziliśmy gromkimi brawami.

logo 30 minut

facebook

Powiększ czcionkę

A- A A+

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com