25 kwietnia w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji obchodów Święta Konstytucji 3 Maja. Jest to bardzo ważny dzień dla każdego Polaka. Jest to data uchwalenia pierwszej w Europie, a drugiej na świecie Konstytucji. Święto to zostało wprowadzone na pamiątkę uchwalenia przez Sejm Wielki Konstytucji 3 Maja w 1791 r. W naszej szkole obchody tego święta były równie uroczyste. Uczniowie klasy VIa pod opieką p. Doroty Satory wystawili piękne przedstawienie. Na początku został odśpiewany hymn państwowy, a następnie rozpoczął się spektakl. Nie zabrakło patriotycznych pieśni, refleksyjnych wierszy. Aktorzy starali się także przybliżyć najważniejsze daty, postacie i wydarzenia z tamtego okresu w dziejach Polski. Na koniec młodych aktorów nagrodziliśmy gromkimi brawami.