W Mistrzostwach Wałbrzycha na starcie turnieju stanęło 21 ekip. W mini grach dwójek siatkarskich chłopców nasza szkoła zajęła I miejsce! Każda szkoła mogła wystawić po 3 drużyny (w skład jednej wchodzi 2 zawodników + 1 rezerwowy). Runda eliminacyjna została rozegrana systemem grupowym "każdy z każdym" a do kolejnego etapu awansowały po dwie drużyny z każdej z grup. Dalszy etap odbywał się systemem pucharowym a cały turniej zdominowała zasada gry "na czas" (jeden mecz trwał 10 minut). Chłopcy wystąpili w następującym składzie: Piotr Matuła, Kacper Stec, Oliwier Zadura. Opiekunem był p. Jacek Heiler. Gratulujemy!