Witamy na oficjalnej stronie internetowej
Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 6
im. Aleksandra Kamińskiego w Wałbrzychu.

Znajdziesz tutaj informacje o szkole, uczniach, nauczycielach i innych aspektach naszej działalności. Poznasz dotychczasowe działania oraz plany na przyszłość. W dziale Galerie możesz zapoznać się ze zdjęciami i filmami ilustrującymi życie Naszej Szkoły. A rodzice znajdą ważne informacje pod pozycją Dla rodziców.

W Mistrzostwach Wałbrzycha na starcie turnieju stanęło 21 ekip. W mini grach dwójek siatkarskich chłopców nasza szkoła zajęła I miejsce! Każda szkoła mogła wystawić po 3 drużyny (w skład jednej wchodzi 2 zawodników + 1 rezerwowy). Runda eliminacyjna została rozegrana systemem grupowym "każdy z każdym" a do kolejnego etapu awansowały po dwie drużyny z każdej z grup. Dalszy etap odbywał się systemem pucharowym a cały turniej zdominowała zasada gry "na czas" (jeden mecz trwał 10 minut). Chłopcy wystąpili w następującym składzie: Piotr Matuła, Kacper Stec, Oliwier Zadura. Opiekunem był p. Jacek Heiler. Gratulujemy!

logo 30 minut

facebook

Powiększ czcionkę

A- A A+

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com